Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Fel lehet törni a windows...

Fel lehet törni a windows felhasználói fiók jelszavát? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Tudom ez erkölcsileg nem helyes, de nagyon jó okom van arra hogy ilyen eszközhöz folyamodjak.

Aki tud kérem segítsen!!!

Köszönöm!!!


2011. jan. 6. 11:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vannak CD-k amiket beteszel, átírhatod a jelszót. Esetleg ha nem administrator, csökkentett módban indítsd el a windows-t és feldob egy fiókot ami eddig nem látszott az admin-t és jó eséllyel nincs neki jelszó megadva
2011. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Viszont nekem úgy kellene megoldanom, hogy ez ne derüljön ki... és ha megváltoztatom a jelszót, akkor már sajna lebukok... :(

olyan progi nincs ami úgy megfejti a jelszót, hogy arról a fiók használója ne tudjon???

2011. jan. 6. 11:10
 3/20 A kérdező kommentje:

vagy esetleg olyan progit nem tudtok ajánlani ami a billentyű leütéseket megjegyzi??

Mert ezen a gépen az én felhasználói fiókom vendég... és be kell írnia a jelszavát ha én le szeretnék tölteni valamilyen progit még esetleg így tudnám megszerezni egyszerűbben...

2011. jan. 6. 11:14
 4/20 anonim ***** válasza:
all in one keylogger. A vírusírtót le kell lőni, vagy kivétel listához adni, értelemszerűen az ilyen programokat nem szereti. Láthatatlanul fut, még print screent is készít minden kattintásról. egy üresbe begépelt jelszóra jön elő. Ez egy fizetős program, de az egyik legprofibb. Ha google-ba keyloggerre keresel sok alternatívát találsz
2011. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 vagyokakilehetek ***** válasza:

erkölcsileg nem helyes??? bűntetőjogilag se.

tegyél le róla.

ha a párodat akarod ellenőrizni akkor gondolkozz inkább el azon hogy miért csal meg ha azt hiszed hogy megcsal.

ha jogosulatlan anyagi előnyszerzésre/lopásra/ akarod használni akkor is tegyél le róla az még nagyobb bűncselekmény. és nem mellesleg undorító dolog is mások után kémkedni. én megvetem az ilyen embereket...

2011. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ophcrack
2011. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy van ilyen jó ok...
2011. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy meg fognak ezzel kapcsolatban oszlani a vélemények, de szerintem nekem elég jó okom van erre.

Senkit nem szeretnék anyagilag károsítani ezzel, csak információt szeretnék szerezni a páromról, akit eltartok a két gyerekével együtt! És csak tudni akarom hg miért jelszavazott le mindent, hogy mit titkol előlem, miközben ő minden levelemet olvassa és naplózza az MSNemet, ami engem nem zavar, mert nincs mit rejtegetnem, de ezek szerint neki van. és ezt szeretném megtudni, mert lehet hg ezzel ő károsít engem érzelmileg és anyagilag egyaránt. Ha ez nem elég indok akkor valóban egy erkölcstelen "ember" vagyok.

2011. jan. 6. 12:12
 9/20 anonim ***** válasza:

Talán inkább beszéljétek meg. Most azzal, hogy feltöröd a dolgait, az segít valamit? Fenéket. Mindig lesz olyan dolga, amibe nem látsz bele, és onnantól ugrik a bizalom.


Szépen leülsz, beszélsz vele. És ha úgy látod, hogy nem megy, akkor pont, hogy a gyerekék érdekében ideje külön utakon járni. Jobb a gyerekeknek egy normális családban felnőni, ahol apu meg anyu nem ordítozik egymással azért, mert "valamit rejtegetsz, hogy képzeled" vagy esetleg hidegháborús mosolyszünet közepette. Inkább legyen külön apu és anyu, de mind a ketten normálisan, kiegyensúlyozottan legyenek.


Abból, amit leírtál, még nem látok erkölcsi alapot jelszó feltörésre.

2011. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hg én nem vagyok anyu!!!!

Én csak eltartom az ő 2 gyerekét...

És az a helyzet, hg még így is hg nem az én gyerekeim szeretném veszekedés nélkül megoldani a dolgot.

Mert ezzel a jelszóval vagy megnyugodhatok vagy vége lehet mindennek... elég bonyorult a mi sztrorink... és az nem ehhez a rovathoz tartozik igazából...

2011. jan. 6. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!