Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek melyik a jó...

Szerintetek melyik a jó vírusirtó+tűzfal párosítás? IDE a tapasztalatotokat várnám, nem a feltételezést, úgy én is tudom:-)

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

passz, én Panda 2010 lobal protectiont(eredeti) használtam, abba volt minden mint a bucsúban, jó is volt, de kegyetlenül fogta az olyan oldalakat(pl fb) ahol több 100 kis fájlt kellett letölteni. Ezenkívűl semmivel nem ért többet mint a mostani Aast Home.


Nem az internet veszélyes, hanem az USER.

2011. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én két éves tapasztalatom alapján a Comodo Firewall(de csak a tűzfal) és az avast bevált.Kiegészítőnek mehet a malwarebytes és a superantispyware.Mindenből az ingyenes.
2011. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Microsoft Security Essentials-t plusz alap tűzfalat használok... Semmi vírusom nem volt évek óta, bár az is igaz hogy nem nyitok meg mindenféle reklámot, hirdetést, nyereményjátékot.
2011. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Avast + Comodo (Csak tűzfal) + Alkalmanként lefuttatni SUPERAntiSpyware Free Edition és a Malwarebytes' Anti-Malware.


De jó a microsoft security essentials is,főleg eredeti windowsra.

2011. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!