Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem birom leállítani...

Miért nem birom leállítani ezt az alkalmazást? Windows 7 *Sürgős*

Figyelt kérdés

Feladatkezelőben, találtam egy olyan alkalmazást, aminek az a neve hogy winlogon.exe; de nem birom leállítani... -.-" Mit csináljak?

Kép : [link]


2011. jan. 7. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért akarod leállítani? Ez a Windows 7 része. Nekem is ottvan és nemlehet.
2011. jan. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy lehet hogy vírus... Meg 2 darab "rundll32.exe"-m van.Nektek is?
2011. jan. 7. 01:12
 3/11 anonim ***** válasza:

csak a Winlogon.exe a virus

nekem 1 db van az is .dll

2011. jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne azt akard leállítani, az kivételesen hasznos. Van viszont sok szemeted. Pl googlecrash... szemét, az egered driverei, feltételezem hogy felesleges futniuk, 3 felesleges folyamat (razer...). A rocketdockot nyilván használod, azt nem mondom, viszont ott jusched.exe, azt a vezérlőpult java beállításoknál törölheted ki. Tehát legalább 5 szemét folyamatod van. Inkább ezekkel foglalkozz :)
2011. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is van winlogon.exe, de viszon nincsd wuauclt.exe O.o
2011. jan. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

:)


A winlogon.exe nem vírus, hanem a windows7 része. Egész pontosan a be, és kijelentkezéseket kezeli. Valóban volt olyan trojan vírus ami szintén ezt a nevet használta, de azt onnan lehetett felismerni, hogy egyrészt minimum 2 winlogon.exe folyamat futott egyszerre, másrészt meg, hogy valamelyik winlogon.exe nem a c:\Windows\System32 mappában volt, hanem valahol máshol.


Nálad ez nem vírus.


A rundll miatt sem kell aggódnod. Teljesen normális, ha egynél több folyamatban fut belőle. A rundll kezeli az összes dll fájlt a gépedben, csak ez a folyamat tudja a dll fájlokat "megnyitni" a windows számára.

2011. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A wuauclt.exe meg a windows automatikus frissítés kezelője. Nem mindenképp kell, hogy fusson, de azért nem árt frissíteni a rendszert. :P
2011. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én soha nem frissítem, ezért marad egyben az XP-m évekig mindössze 12 gigán :)
2011. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a "razer" folyamatok kellenek, mivel ez kell az egeremhez... Amit mondtatok leállítottam őket, de nekem semmi bajom nincs a gépem gyorsaságával, csak zavar hogy mért nem birom leállítani... Köszönöm a segítségeteket!
2011. jan. 7. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nincs wuauclt, de van automatikus frissítés, akkor most hogyvan ez?
2011. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!