Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítsék. Ezt mi csinálhatta?

Segítsék. Ezt mi csinálhatta?

Figyelt kérdés
Outlookomra van irányítva egy email cím, amit rendszeresen használok. Ma kaptam kb. 15 emailt, majd miután megnyitottam az egyiket lefagyott az outlook és törlődött az összes levelem 2010 februárig visszamenőleg. (több ezer levélről van szó). Postafiók pedig csak 30 napig visszamenőleg tárolja. Ezt mi csinálhatta? Mit lehetne most tenni?
2011. jan. 11. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Email-ben érkezett spam, amelyben fertözött linkek lehettek. Vagy a gépeden trójai van. Ha nincs a gépeden ESET-NOD, akkor töltsd le és futtasd le az ESET Online Scannerét: [link]
2011. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is: tiltsd le az Outlook Espress-t (XP-ben Vezérlőpult/Programok telepítése, törlése. XP telepítése). Aztán teljes körű vírusírtás a gépeden. Végül töltsd le a Mozilla Thunderbird levelezőklienset és ebbe irányítsd át a leveleidet. Együtt dolgozik a Firefox-szal, a linkeket abban nyitja meg. És a legfontosabb: ne bízz a Windows tűzfalában, tölts le megbízható, külső tűzfalat és vírusirtót, vannak jó ingyenesek. [link]
2011. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy eredeti NOD32 van a gépen, frissítve. De azóta megoldódott a probléma, köszönöm :)
2011. febr. 15. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!