Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol tudom letölteni ingyen az...

Hol tudom letölteni ingyen az Avast-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nekem most az avast egyik új verziója van meg.Ingyenesen töltöttem de, de tegnap előtt vettem észre, hogy csak 30 napos próbaidőre van.

Valaki nem tudja hogy ezt az újabb verziót hol lehet letölteni INGYEN, és nem csak próbaidőre?A válaszokat előre is köszi!


2011. jan. 11. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Regisztráld!
2011. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
regisztrálj ingyenesen az avast oldalán és majd kapni fogsz egy e-mailt a kóddal
2011. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nem emailben kell,hanem lehet a program felületén is.Nem kell foglakozni közben azzal,hogy próbál rábeszélni a pro megvásárlására,hanem végig a freet választani.Kitöltöd a mezőket,regisztrálod,és jó lesz egy évig.Egy év múlva figyelmeztet,hogy akarod-e tovább használni.Ha akarod,akkor ujra regisztrálod.És ez legális.
2011. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az avast regisztrációja INGYENES, a programon belül rákattintasz a regisztráció gombra, kitöltöd az űrlapot, és kész vagy. Fél percen kívül semmibe sem kerül neked.
2011. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz olvasni?:)


Leírtad az én válaszom alá ugyanazt,csak más szavakkal...

2011. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ :)
2011. jan. 12. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!