Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha feltelepítem a víruskeresők...

Ha feltelepítem a víruskeresők valamelyik Internet Security változatát, akkor akár ki is kapcsolhatom a Windows tűzfalat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
zavar? nem lesz gyorsabb a gép, és b*szogat a windows hogy nem biztonságos a gép. Hagyd bekapcsolva nem lesz bajod belőle
2011. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, mert összeakadhat a két tűzfal.

Nekem Smart Security volt fent XP alatt, és nem reklamált a Windows, amiért a saját tűzfala ki van kapcsolva.

2011. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemrég az egyik vírusirtó hivatalos fórumán (!) olvastam, hogy némelyik I.S. tűzfala kompatibilis a Windows tűzfallal.

Nem írtad, melyik I.S.-t használod! Így ilyen kérdésekre nem lehet válaszolni.....!!

2011. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most avast 5 free van, csak épp egy kaspersky internet securitin vagy egy avast internet securitin gondolkozok
2011. jan. 14. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Kaspersky Internet Security jobb sokkal. Mind a vírusirtója, mind pedig a tűzfala. Ez tagadhatatlan!

De ne törd! Ha nem veszed meg, akkor maradj inkább a jelenlegi ingyenesnél.

A tört vírusirtók nem védenek megfelelően - vagy semennyire.

2011. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Eset Smart Security és más, nem hamis Internet Security tűzfalát be kell állítani, ezzel egyidőben a Windows tűzfalát át kell állítani korlátozottra. Vagyis bizonyos funkciókat ellát a fiókok között és az Automatikus frissitésben, de a külső tűzfal védi a gépet. A Vezérlőpult/Biztonsági központban láthatod, melyik védi a gépet. Két, teljes jogú tűzfal egymást is blokkolja!
2011. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!