Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehetséges e az UAC kikapcsolá...

Lehetséges e az UAC kikapcsolása egyéni programokra Win7 alatt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy meg lehet e adni Win7 alatt azt, hogy melyik programnál ne kérdezzen a Win arra rá, hogy biztos futtatni akarom e? Mert csak olyat találtam, hogy teljesen kikapcsolom az UAC-t, de akkor bármelyik program futhat szabadon, vagy bekapcsolom, de akkor arra is rákérdez, amelyikben megbízom és nem kéne kérdezgetnie...
2011. jan. 16. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki, és rakd fel a Sunbelt Personal Firewall-t.


Ezzel be tudod állítani, melyik program indulhasson, melyik indíthasson másikat :)


És meg is képes jegyezni a beállításokat.

2011. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem Comodo Firewall van, ami szintén kérdezget, csak nem tudtam, hogy akkor az gyakorlatilag kiváltja e az UAC-t. Kikapcsolhatom akkor így ezt a funkciót?
2011. jan. 16. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az is tudja korlátozni a programok indulását, akkor igen, kiváltja.
2011. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi!
2011. jan. 16. 21:38
 5/5 Pj0tr ***** válasza:

Sunbelt Personal Firewall 4 requires 10 MB of disk space for installation and runs on:

Windows 2000 Professional (desktop version)

Windows XP Home

Windows XP Professional

Windows XP Media Center Edition

Windows Vista 32-bit


Sunbelt Personal Firewall 4 DOES NOT run on:

Any 64 bit Versions of Windows

Windows 2003 Server

Windows 2000 Server

Windows 7

Windows NT4

Windows Me

Windows 98

Windows 95


Szóval akármilyen Win7 is van fent nem fog menni ez :S Pedig teljsen ráindultam :D

2011. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!