Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek a microsoft...

Szerintetek a microsoft security essentials megbízható vírusírtó?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A szakirodalom szerint és szerintem is jó. Nem árt felrakni mellé egy (nem valós idejű védelmű) anti-spyware programot (SuperAntiSpyware, vagy Malwarebytes) és rendszeresen lefuttatni.
2011. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A felismerése nagyon jó, de nekem nem nyújtott elég széleskörű valós védelmet (pl webvédelem és társai), nem volt elég testreszabható, ellenőrizhető, így visszatettem az Avastot.
2011. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
100%

náthára is van 100 fajta gyógymód.

mindegyik a maga nemében alkalmas

ugyan így a számítógépes vírusirtók is.

éppen ezért kinek a pap kinek a paplan.

mindig az egyénnek kell eldönteni melyiket fogja használni. és ezt a tapasztalatból lehet legjobban leszűrni. vagyis ki kell próbálni ezt is azt is.

2011. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy gondolom,hogy microsoft biztonságtechnika terén igencsak gyenge.Nem bízom az MSE-ben,csak azért,mert a microsoft gyártja.A biztonsági réseket is igencsak lassan tömik be az oprendszerükön.A tűzfalát sem szeretjük,és a spyware keresőjét sem.Én a vírusirtóját sem.


Nem is igazán régóta van MSE.Ők nem a google,hogy percek alatt felépítsenek valamit a nulláról.A chrome pl két év alatt klasszisokkal jobb lett,mint a tizenéves ie.VAgy hasonlítsd össze a gmailt a hotmail-lel.Az xp jó,a seven jó,az msoffice jó,van egy-két kellemes kis segédprgramjuk,és a tudás ennyiből ki is merült redmondban.

2011. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Az utolsó mondatomhoz hozzátenném,hogy ez egyáltalán nem szégyen,sőt dicsőség három ilyen szoftvert felépíteni.De igenis tudomásul kell venni,hogy nem csak ők vannak a világon,és van az informatikának olyan része,amihez más jobban ért.
2011. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha csak nettezel a kor jó de torrentezel is már nem jó az MSE de én félek az ingyenes től
2011. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!