Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit jelent ez a hiba? Hogy...

Mit jelent ez a hiba? Hogy lehet kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem az ImageShack-re az általam print screenel készitett képet.

Az ablakokat én számoztam meg.

Hogy lehet helyrehozni ezt a dolgot félpercenként,pencenként jelenik meg és fagyasztja le a gépet, kell várni vagy 10 másodpercet (miután don\'t sendre tettem) és... mindenféle hülyeséget csinál


A kép: [link]


2009. febr. 3. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez bizony valamiféle spyware/féreg lesz. Használsz spy- és víruskeresőt? Javaslom első körben:

[link]

Letöltöd a Spybot Search and Destroyt, telepíted, frissíted, és teljes keresés. Ha nem tud 100%-ban segíteni, akkor keress rá arra, hogy combofix.exe (google).

2009. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez a progi (spybot) telepitve van a gépemen , de nem indul el, akárhányszór rákattintok semmi :| (próbáltam a kérdés kiirása elött , és most is próbálom , de ismételten semmi )


Lehet h a spyware,vagy virus vagy amim van az blokkolja ?????? :|:|:|:|

2009. febr. 3. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:
nt.dll : Win NT Kernel funkciók, szal elég súlyos gond. Okozhatja rossz driver/hardware is a bajokat, vagy vmi vírus/spyware/addware cucc. Legjobb megoldás lenne újrarakni a windowst.
2009. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!