Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy kell beállitani azt hogy...

Hogy kell beállitani azt hogy ami oldalt már néztem, utána ha beirom az első betűjét, mindjárt megjelenik az oldal neve, szóval az eszközöknél kell ezt bellitani?

Figyelt kérdés
Pl,a minap beirtam a googléba,hogy szex tv,utána egy sz betűs oldalt akartam beírni,és mindjárt megjelent a szex tv is.
2009. febr. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
ez böngészőtől függ. operában már ezeréves funkció de szerintem a többibe is belerakják újabban. Mondd meg milyen böngésződ van.
2009. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
nekem is ezvan egyből megjelenik több másik kifejezés is.De már hónapok óta.Szerintem az eszközöknél kell beállítani
2009. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat,de sajna,nem lettem okosabb,hiszen fogalmam sincs,hogy milyen böngészőm van!hol tudom ezt megnézni??Örülök egyébként,hogy még vannak segítőkész emberkék!!!!

Ildikó

2009. febr. 4. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:
bele van íírva az ablakba hogy mi az a mit elinditasz, meg az inditó ikon is arra van elnevezve jó esetben. amúgy az ilyen új google szolgáltatás, elválasztja vonallal a beirtakat, meg a többi lehetőséget
2009. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!