Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tiltanál le az internetrő...

Hogy tiltanál le az internetről egy 14 gyereket, aki eléggé ért a számítástechnikához?

Figyelt kérdés
értem ezalatt, hogy nem csak Windows-t tud használni, hanem Linuxot, meg egyéb számomra ismeretlen dolgot, és még programozni is tud, a tanár szerint, egész komoly szinten?
2011. jan. 26. 23:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
Húzd ki a falból a dugót :)
2011. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem kell trükközni vele, úgy is kijátszik ha akar. Ha a szülője vagy akkor atyai/anyai szigorral. Ha nem megy akkor két nagy pofon. Vagy kösd feladatokhoz, időkorláthoz a gépezést.
2011. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Simán.
2011. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kihúzod a kábelt, minden mást ki lehet játszani.

De még így is lehet, hogy talál magának egy levédetlen vezetéknélküli routert.

2011. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Tökmind1,hogy levédetlen-e. Úgyis feltöri..... :) Kobozd el minden elektronikus kütyüjét. Nem tudom. :) Akkor meg máshol netezne. :) Fertő itt már minden.
2011. jan. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben felhívom az ügyfélszolgálatot, hogy változtassák meg a jelszót... Vagy elrakod a modemet, oszt programozhat...
2011. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, ha fizikailag nem szünteted meg a gép internetes csatlakozását akkor sehogy.

Akármit is tiltasz le Windowsban nem érsz el vele semmit, elég berakni egy Linux live CD-t és már megy is a net simán. (A Bios jelszó az elem kivételével törölhető.)

Szóval húzd ki és zárd el a modemet és ne engedd ki laptoppal vagy egyéb internetezésre használható kütyüvel a házból. :)

2011. jan. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Időkorlát. Nekem még 16-18 évesen is napi 4 órát engedtek a szüleim, mikor otthon voltam. Ha nem tartja be, kap két büdös nagy pofont. Legközelebb meglátod, be fogja tartani.
2011. jan. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előfizetést lemondani, magadnak laptop, ahhoz mobil internet. Oszt szevasz tavasz. Egy 14 éves inkább tanuljon, mert olyan hülye lesz, mint a nagy többség.


Őszintén: Ha nem vagy a gyermekeddel olyan viszonyban, hogy megértse, s képes legyen betartani a szabályokat, akkor az azt jelenti, hogy marhára elszúrtad. Hallgasd meg, s próbálj beszélgetni vele, hogy megismerd. Ez az első lépés.

2011. jan. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kiszeded a vinyót, vagy a ramokat aztán jó napot.
2011. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!