Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol tudom meg találni a ESET...

Hol tudom meg találni a ESET Smart Security kiterjesztett heurisztikát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítsd be Hozzáértő módba. Főablak bal oldalán Beállítások itt pl. Vírus- és kémprogram védelem. Erre a kék sorra rákattintasz és megnyitod. Valós idejű fájlrendszervédelem Konfigurálás. Valós idejű fájlrendszervédelem alatt További beállítások Kiterjesztett heurisztika használata a fájlok futtatásakor. Dokumentumvédelemnél, Email-védelemnél, Webhozzáférés védelemnél ugyanígy kell beállítani.
2011. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi köszike
2011. jan. 28. 11:51
 3/7 A kérdező kommentje:
és a káros weboldalak blokkolása hol tudom betlitani
2011. jan. 28. 12:36
 4/7 A kérdező kommentje:
bocs beállítást
2011. jan. 28. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a Webhozzáférés védelmet is beállítod (konfigurálásnál beteszed a pipákat), akkor nem fogja engedni a káros weboldalak betöltését. Nagyon fontos még, hogy a Tűzfalat is be kell tanítani, vagyis Beállítások, Személyi tűzfalon Tanuló mód, aztán Interaktív mód, végül ha megtanulta, akkor átállíthatod Automatikusra. De minden új programnál (pl. letörölt Firefox helyett is) újra be kell állítani, mi mehet ki a netre, illetve mi kommunikálhat kifelé.
2011. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 alfonz64 ***** válasza:
Még jó hogy rálestem erre a kérdésre, én meg azt hittem olyan a tűzfala mint a Commodonak hogy telepítés után egyből kérdezősködik és ahogy beállítod már nem. Még örültem is hogy milyen jó ez a Smart Security nem kérdezősködik tudja alapból melyik program mehet ki vagy be, stb. Bár gondoltam hogy széjjel kéne nézni benne de lusta voltam.
2011. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A rendszernél automatikus, az összes többi programnál viszont Tanuló mód, Interaktív mód: ezeknél folyamatosan kérdez. Ha már minden megvan, akkor mehet Automatikussal. Én már nem is nyúlok bele.
2011. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!