Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Zonealarm tűzfalról vélemények?

Zonealarm tűzfalról vélemények?

Figyelt kérdés

COMODO-t cseréltem le, mivel hosszú idő után ma reggel újra előjött benne egy idegesítő bug: néhány perc után olyan szinten belassította a gépet, hogy kikapcsolni is csak erőszakkal lehetett. Először vírusra gyanakodtam, majd winfosra, aztán elkezdtem gondolkodni: valamelyik automatikusan induló program okozza a hibát.. melyikkel is volt ilyen gondom korábban? Persze, hogy a Comodo. Újraindítottam, kiszenvedtem a törlését, azóta semmi gond.


Most ZoneAlarmot tettem fel, érdekelne, mi a véleményetek róla, tudtok-e annál jobbat Comodo helyett, és, ha igen, melyik lenne az.


2011. jan. 29. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Comodónál minden jobb, még a windows tűzfal is. A Zone Alarm régen jó volt, azóta viszont nem láttam, hogy úgy döntöttek, hogy nem támogatják a 64-bites rendszereket. Ez talán megváltozott azóta, talán nem. Szerintem a legjobb az AVG tűzfala, de persze nem ingyenes.
2011. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ha csak az a Zonealarm hibája, hogy nem támogatja a 64 bitet, 32 bites oprendszerhez tökéletesnek tűnik. Hogy érted, hogy régen jó volt, de már nem az? Mit változtattak benne?

Konkrétan indoklást szeretnék. Miért ez, vagy miért nem. AVG tűzfala gondolom, az IS-ben van, viszont annak az antivírusa nem épp a szívem csücske.

2011. jan. 29. 13:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy azóta nem az, hanem azt, hogy azóta nem tudok róla semmit. Legjobb, ha magad teszteled, és ha nem tetszik, akkor keresel mást.
2011. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Régebben használtam, nagyon jól védte az XP-t. De már másfél éve ESS-t használok.
2011. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Itt van róla néhány soros leírás.

[link]

2011. jan. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! A leírás egy dolog, konkrét véleményre lennék kíváncsi azoktól, akik használják/használták a tűzfalat.

Egy biztos: nem lassítja be úgy a gépet, mint a Comodo, kevesebbet eszik, és közel sincs benne annyi bug. Azt hiszem, fent fogom hagyni.

2011. jan. 29. 16:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Évek óta használom. Kicsi, öreg gépem van, de nekem megfelel. Alap beállításokkal használom.
2011. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
teszt: [link]
2011. jan. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A tesztekben nem bízok meg, mivel az a termék kerül előbbre, amelyik több pénzt letett nekik.

Itt egy másik statisztika:

[link]

Kissé ellentmondók, nem? Ennyit a megbízhatóságukról, és egy biztos: Comodo-t soha többet (outposthoz meg nincs rendes működő kód, IS-t nem teszek fel, ezek kizárásával a nálad levő tesztnél is az elsők közé csúszik a Zonealarm pro)

2011. jan. 30. 09:25
 10/14 anonim ***** válasza:
a fentebb általam megosztott teszt kizárólag független, a pénznek nincs szerepe!!
2011. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!