Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SÜRGÖSS! Virus szakértők,...

SÜRGÖSS! Virus szakértők, kérem, válaszolnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Avast' Free Antivirusom(magyar)van,és egy win32 Dropper Gen vírusom akadt,azt írta,hogy mozgatta karanténba SIKERESEN,de azóta(pár perc óta)Pl. írok valamit,letér a google chrome-ról,és újra vissza kell kattintani,vagy a youtube-n az oldal megbízhatóságát írta,pedig ugyanarra a videóra mentem,amit megszoktam nézni,és annál nem ír ki ilyet.ezt fertőzte,és ezt mozgatta karanténba:C:/DOCUME~1/peti/LOCALS~1/Temp/Jmj.exe

kérlek,segítsetek!!!


2011. febr. 4. 22:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
és idönként magától belép az Internet Explorerbe,pedig nem is az a alapértelmezett...:Sde magától+++!!!és nem csinálok semmit,de megjedek,és ki is nyomom...
2011. febr. 4. 22:23
 2/22 anonim ***** válasza:

Először is: Az Avastban állítsd be a rendszerindításkori keresést, majd indíts újra, aztán reméykedj, hogy megtalálja (jó esély van rá).

Ha nem, akkor ezt futtasd le a gépen: ESET Online Scanner, nagyon hasznos!

Ha enged vírusirtót telepíteni, akkor ezt tedd fel (gugli megmondja, honnan): Malwarebytes Anti Malware, és futtass teljes keresést, miután a windowst csökkentett módban újraindítottad.

Valamelyikne le kell szednie a cuccost, de azért érdekelne, honnan töltötted le, vagy merre mászkáltál, mert valami fertőzött webhelyről kaptad be a kicsikét (helye magáért beszél)...

2011. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

töröld a C:/DOCUME~1/peti/LOCALS~1/Temp mappa TARTALMÁT!

(ne a mappát, csak a mappában lévő fájlokat! Ctrl+Delete)

2011. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én crack-et szedtem le Greenface játékhoz,az oldal nem volt fertőzőtt,csak a fájl,amit engedélyeztem...
2011. febr. 4. 22:40
 5/22 A kérdező kommentje:
és ha újratelepítem az egészet?
2011. febr. 4. 22:43
 6/22 anonim ***** válasza:
Formáznod kell a meghajtót, minden adatod elveszik!!!
2011. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
És nem jelezte a tűzfalad, hogy gond van a fájllal? Ha rutinos rendszertelepítő vagy, kéznél van a programok listája meg a szükséges deriverek, és az adatokat külön partíción tartod, akkor gyorsabban összetákolsz egy rendszert, mint ahogy végigszenveded a vírusirtást (pár hónapja én 2 óra alatt csaptam össze, azóta minimális változtatással - csak amennyit egyébként is csináltam volna - működik a gép), szóval nyugodtan belevághatsz. Ha ingoványos talaj, inkább szenvedd végig az irtást, ha már egyszer ügyes voltál...
2011. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
azt nem értem,hogy blokkolta,és most teljes rendszer vizsgálatot csinálok.
2011. febr. 4. 22:53
 9/22 A kérdező kommentje:
nem jelezte...ez az első ilyen,mert eddig csak oldal volt vírusos ...
2011. febr. 4. 22:56
 10/22 A kérdező kommentje:
vagy akkor lehetséges hogy tényleg karanténba tette?
2011. febr. 4. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!