Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szeretnék másolni fájlokat,...

Szeretnék másolni fájlokat, de a NOD letiltja őket, hiába lövöm ki az automatikus indításból, csak tiltja, hogyan tudnám használni és másolni őket?

Figyelt kérdés
KÖszönöm.
2011. febr. 7. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szedd le a NOD-ot teljesen. Nem is értem, hogy minek használsz vírusirtót, ha inkább akadálynak nézed és nem bízol az ítéletében.
2011. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Panda Péter ***** válasza:
a futó folyamatok közül ki kell lőni a NOD-ot, azt hiszem ekrn.exe a neve, de én nem tenném, nyilván nem véletlenül rinyál a fájlok miatt. volt idő, mikor én is úgy voltam vele, hogy a "user nagyesze jobban tudja", és nem foglalkoztam a NOD sirámaival. be is kaptam egy jó kis fertőzést, sz0ptam vele fél napot mire leírtottam.
2011. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Crackről van szó. :)

Hiába lőném, nem engedi, mert letiltja azt is (hozzáférés megtagadva), és utána hiába lövöm ki automata indulásból és hiába nem fut, a fájlé blokkolva van és nem tudom használni.

2011. febr. 7. 14:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Na igen a crackelt NOD. Remélem tisztában vagy vele hogy annyit ér mintha ott sem lenne...
2011. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja kinai licenszkódos NOD! Mint a hamis kínai márkás cipő. Semmire se jó!
2011. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fiaumiau-s NOD, az mindent beenged és semmire se jó.
2011. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nem kell az egekig magasztalni a NOD-ot!... (nem sajnálják a kenőpénzt a "független" vírustesztelők "meggyőzésére"!)

példának okáért egy pár nagyon bosszantó, de nem egyedi hibája... a jogtalan RINYÁLÁS!!!

[link]

42 víruskeresőből, csak ez az egy jelzi vírusosnak!!! (Díjnyertes, Microsoft partner! szoftverfejlesztő, Windows karbantartójáról van szó.)


egy másik másik az Unlocker: elismert zárolásfeloldó szoftver.

a NOD veri a nyállát, ki kell kapcsolni a program letöltésének és telepítésének időtartalmára! (ki lehet próbálni! NOD fanok!)

[link]

[link]

Virustotál teszt:

[link]


stb...

2011. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jobb klikk a tálcán lévő ikonján, és a párbeszéd-panelen válaszd a Kilépést!
2011. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm már találtam megoldást.

Köszönöm a semmitmondó és semmirevaló hozzászólásokat is, amik egyáltalán nem érdekeltek a Nodról. Kínai serial ide vagy oda, akkor is ez a legjobb, mint az Avast meg Panda és hasonló f@szságok amik lebutítják a gépet a vérbe.

2011. febr. 8. 13:23
 10/14 A kérdező kommentje:

Egyébként játékot akartam crackelni, nem a Nodot b@lfaszok.

Az építő kommenteket köszi még egyszer, már megoldtam.

2011. febr. 8. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!