Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki tudom valahogy törölni...

Ki tudom valahogy törölni vagy megnézni a jelszót a felhasználói fiókomhoz anélkül, hogy belépnék?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 17:24
 1/4 Tesele válasza:

A kérdés kicsit hiányos, milyen felhasználói fiók, hova szeretnél belépni? Operációs rendszer (ha az akkor mi a neve, verziószáma: win xp, win 7, linus stb...), esetleg weboldal, közösségi portál?


Általában van mód a jelszó alaphelyzetbe állítására, visszafejtésére, de ezek a legtöbb esetben meghaladják az átlag felhasználó lehetőséget vagy képességeit.


Esetleg pl. magyar xp alatt a "Rendszergazda" fiókkal lehet próbálkozni, meglepően sok esetben nem adnak neki telepítéskor jelszót, ezért a jelszó mezőt üresen hagyva és 'leenterezve' máris szabad a pálya. :)

2011. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ az utóbbira gondoltam...

és mi van ha az xp-nél az admin is le van jelszavazva mert ez a helyzet :(

eddig én is az F8 és onnan indítással próbálkoztam

2011. febr. 12. 14:31
 3/4 Tesele válasza:

Többféle bootlemez létezik, ha jól tudom a hiren's féle bootcd-n is van. Nekem kettő van, az egyiket használtam sikeresen régebben, de nem emlékszem hogy melyik volt (de persze lehet hogy a másik is működik) ki kell irni lemezre és arról bootolni.

1. [link]

(A livecd-t kell letölteni) ez kb 400mb

2. [link]

ez csak pár mega

2011. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 16. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!