Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast 5. 0.677-hez hol keresse...

Avast 5. 0.677-hez hol keressek licens fájlt vagy kódot?

Figyelt kérdés

Holnap fog lejárni és amit eddig letöltöttem és kértem nem tudom belinkelni vagy nem jó hozzá.

Segítene valaki?Köszönöm szépen!!!


2011. febr. 17. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem free?


Próbáld ezt: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Használd a Free verzióját, vagy ha az nem elég, vedd meg.

Könyörgöm, legalább avast!-ot ne lopj!

Egyébként amúgy is előbb vagy utóbb megjárnád.

A legfrissebb verzió az 5.1.889. Kevésbé bugos, mint az 5.0.677, bár a gépet egyformán nagyon fogja mindkettő.

2011. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyetértek a másodikkal, nem igaz hogy valaki a free virirtót is "lopja", nem jobb annyival a full verzió mint amennyivel a free jobb azzal hogy ingyenes, nem kell buzerálni, évente egyszer fél perc hogy frissíted a licencet
2011. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fizetősek sem tudnak akkora dologgal többet mint a free...

Szóval felesleges nagyzolni,főleg nem igazi kulcsokkal (az ilyeneknek a frissítése sem "igazi")..

2011. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha érdekel egy licensz kulcs tudok adni egy olyat amit jó pár évtizedik nem kell frissíteni, de az előző hozzászólóknak igazuk van. Ha kell akkor az alábbi email címre küldesz egy levelet és én elküldöm a licenszkulcsot


Email: kisproszty@gmail.com

2011. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm letöltöttem a legújabb verziót így megoldódott a problémám 1évig.De a régebbi sem fizetős volt,csak nem tudtam igazán mi a teendő ha lejárt.
2011. febr. 18. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!