Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Namármost a bibi ott kezdődik,...

Czitrom kérdése:

Namármost a bibi ott kezdődik, hogy. (lentebb)? Help me pls :D

Figyelt kérdés

Nemrég, tán 3 hónapja kaptam új brutál kis gépet, viszont a sok régi file át lett mentre az új gépre. Nem is volt semmi gond, egészen máig, amikor vissza akartam vmit keresni ( Documentum and settingsből, át lett mentve mindennel együtt, és itt akartam vmit keresni) viszont kb 70%-a a mappáknak üres, piros kis felkiáltó jellel díszítve, ugyan spyware terminátorral átnéztem a gépet, de semmit sem talált. Nem titkosítottak a mappák, vagyis eddig nem voltak azok, kérdésem az lenne, hogy most csak a win7 szopózik velem, avagy beszedtem vmi vírust, esetleg csak én lihegem túl, és vagyok parás így hajnalba? :D

Egyébként 2 hónapos gépről beszélünk, 64es Win7el.


Előre is köszi :)


2011. febr. 20. 03:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sajnos a win7-el rendelkező ismerősök nagy része szenved, mert rengeteg probléma felmerül vele. Nálad is benne lehet a pakliban.
2011. febr. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye kérdésért, de hülye vagyok ezen részéhez, csak használni tudom a gépet, de mi az oka annak, hogy egy teljes, nagyobb mappát egy idő után rejtettként kezel, hiába nyitom meg nincs benne semmi, de keresés útján ( alt+ F7 ) újra előjön minden belső mappa és file? Okozhatja a CCleaner? :$
2011. febr. 20. 04:09
 3/14 anonim válasza:
Nem hiszem hogy a CC okozná, én is azt használom.
2011. febr. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

gondolom ha új oprendszert akarnál rárakni ugrana a gari,

megkérdezem az ismerősöket náluk volt e hasonló gond win7 alatt.

a keresés után meg is tudod nyitni rendesen a fájlokat?

2011. febr. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Namármost ugye alft+F7el kerestem rá az adott fájlra, ami nekem kellett, és megtaláltam, miután ugye a keresőből megnyitottam, egyből előjött minden kisebb mappa is , viszont egy része ugyanúhy kis piros felkiáltó jeles, és üres, de gondolom ha abba is rákeresnék vmi filera, akkor az is előjönne, de én sem emlékszem mindenre...

De azért ez vhol furi, elsőre már azt hittem vmi vírus, de továbbra is érdekelne, ha a 2 hónap alatt nem volt ilyen, akkor most mitől csinálta ezt!

Köszi egyébként :)

2011. febr. 20. 10:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen védelem van a gépeden? Lehet, hogy valami fertőzés tette rejtetté ezeket a mappákat. Van olyan trójai, amelyik zárolja és utána pénzt követel a feloldásárt. Hamis Internet Securityk és hamis vírusirtók jó szokása ez.
2011. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

www.eset.hu

"Létezik aztán számos olyan hamisított kémirtó program is, amely éppen maga egy kémprogram. Az ilyen csalárd programokról egy egész listát találhatunk az alábbi linken:

[link]

[link]

2011. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2011. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2011. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igazság szerint per pill a spyware terminátoron kívül más nincs:$ ( de az se talált semmit ) De a problémák is azóta léptek fel, hogy egy privát aion szerveren kezdtem el játszani kb egy hete. ( máskor is játszottam már azon a szerón, gond nélkül )

Kérdésem annyi még, hogy melyik a jobb, Vipre vagy nod32? Illetve melyiket ajánlanátok?

2011. febr. 20. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!