Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtót ajánlatok?

Milyen vírusirtót ajánlatok?

Figyelt kérdés

Egy jó és megbízható vírusirtó kéne, de ne vegye nagyon igénybe a gépet(gondolok itt: eset smart security), és tudja megtisztítani a vírusos fájlokat, hogy ne törölje egyből(főleg rendszerfájloknál).

Jelenleg Vipre Antivirus Premium-om van, de a gond az, hogy minden fertőzött fájlt töröl és nem tud semmit sem megtisztítani.


2011. febr. 26. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pedig nem kéne törölnie.Be kell rendesen állítani a Beállításokban.Ha nem megy, hívd fel az Ügyfélszolgálatot vagy írj nekik, mert nem dolgozik rendesen a VIPRE.Nekem is ilyen van, életre szóló licenc és nekem rákérdez, hogy törölje, átnevezze, vagy karanténozza el.
2011. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Avastot használok, nekem nagyon bevált vírusírtóprogi.

[link] Döntsd el melyiket választod, 30 vagy 60 napig használható a free verzió, a 4.8-ashoz lehet az Avasttól szériaszámot kérni egy évre.

itt: [link]

2011. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szia! Én teljes mértékben ajánlom neked az AVG vírusírtó 2011-es változatát! Mióta fent van a gépemen (másfél éve) egyetlen vírust sem kaptam, és nem hiszem hogy fű alatt átengedett volna bármit is, mert egy minimális lassulást sem vettem észre! Mielőtt bármit letörölne, amit vírusnak észlel, megkérdezi hogy törölje-e vagy karanténba helyezze! Tűzfala is van és le lehet tölteni hozzá egy rendszer optimalizáló programot!
2011. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Avast 6..

Avg nagyon gépfogó..

2011. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az avast!6 is gépfogó...
2011. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igazából mindegyik vírusirtó gépfogó.

Szerintem próbáld ki vmelyik vírusirtót, amit ajánlottak, ha nem válik be, akkor jöhet a következő. Saját tapasztalat alapján tudod eldönteni, hogy melyik lesz a legjobb számodra, mivel mindenki másra esküszik.

2011. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, asszem nekiállok kísérletezni :)
2011. febr. 27. 14:32
 8/11 anonim válasza:
szia próbáld ki az advanced system carét! iobit virus keresővel! én azt használom nekem tökéletesen karban tartja a gépet. csak ajánlani tudom.ja és magyaritás is van benne.
2011. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Avg 100x gép fogóbb mint az Avast sorry.. :)
2011. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én meg nem használok vírusírtót kb 1,5 éve, szerintem teljesen felesleges...egyébként tök mindegy milyent választasz az összes húzza a géped és egyik se jelent 100%os védelmet. De hogy a kérdésedre is válaszoljak én az avastot ajánlom de abból is csak a sima antivirust
2011. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!