Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letöltöttem a gépemre az...

Letöltöttem a gépemre az AVAST-ot pár napja. Azóta a gépem vacakabb, mint valaha. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Itteni javaslatok alapján választottam az AVAST vírusirtót, úgyhogy most nem értem mi lehet a gond, miért ilyen marha lassú a gépem. Ezt töltöttem le:

[link]

Viszont nem regisztráltam, akkor lehet nem is védi addig a gépet a vírusoktól? De alul van két ikon egy "a" és a másikban egy "i" betűvel.

Sokszor látszik,hogy forog az egyik ikon, azaz dolgozik ilyenkor a vírusirtó???

Segítsetek kedves szám.gép guruk, én nagyon nem értek ehhez, de venni nem tudtam vírusirtót.


2011. márc. 2. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a géped az Avast telepítése után lett xar, gondolom, rájöttél, hogy az a gond forrása. Ha esetleg vetted volna a fáradságot, és felnéztél volna a hivatalos oldalra, látnád, hogy az már rég elavult, nem régen jött ki a 6, ha Avast-ot akarsz, akkor frissíts rá (töröld a régit, tedd fel az újat (mióta kijözz az 5, a 4.8-al csak a gondok vanak, aki egy percig is foglalkozik vele, lecseréli), programon belül két kattintással regisztrálhatod, természetesen ugyanúgy ingyen, ahogy az előzőeket feltéve, hogy az ingyenest szedted le). Egyébként én nem ajánlom, mert nagyon fogja a gépet, a sandbox még mindig bugos, és jól kell beállítani, hogy megfelelően működjön (akkor is jobban lassít, mint az AVG), egyéb ingyenesek, amik jók lehetnek:

AVG 2011 free (nálam ő van fent, Avastról váltottam, ég és föld a különbség, bár kell hozzá egy erősebb vas)

MSE (ha eredeti a windowsod, és nincs kedved hosszasan állítgatni, tökéletes, a felismerése nagyon jó)

Avira (ha gyengébb a géped, őt tedd fel)

Panda Cloud (szintén gyenge gépre)

Vannak még bőven, a felsoroltaknál alább viszont a helyedben nem adnám, névre gugli mindegyik hovatalos oldalát kidobja.

2011. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se nagyon ajánlom az avast!-ot annyira - a többi ingyenesnek jobb a felismerése, stabilabbak, stb. Bár, a 6-os már jobb, mint az 5-ös verziók voltak, és ha nem Win7 64 a rendszered, talán nem fogja annyira lassítani.

[link]


Ha ezt választod, akkor tudok segíteni privátban. Ha szeretnéd, majd adok egy e-mailt.

2011. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmü. Tölsd le az AVG vírus írtó 2011-es verzióját! Hidd el nagyon beválik.
2011. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást. Megfogadom a tanácsot, letörlöm az AVAST-ot, és leszedem az AVG-t.

Remélem sikerrel járok.

2011. márc. 2. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!