Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom bekapcsolni a...

Miért nem tudom bekapcsolni a Windows Defendert?

Figyelt kérdés

Amikor megnyitom, azt írja, hogy nincs bekapcsolva, ha be akarom kapcsolni, a kövekező üzenet jön:

A Windows Defender hibát észlelt: 0x800705b4. A művelet a határidő túllépése miatt nem lett befejezve.

Próbáltam újra letölteni, de nem engedi az újat telepíteni, mert a régi rajta van, és letörölni sem engedi a régit.


2011. márc. 7. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell ilyen szutkot használni. Na de mostmár mindegy megpróbálok segíteni. Először csökkentett mód(a gép bekapcsoláskor az F8 nyomogatása) Aztán menj a C:\Program Files-ba és töröld a windows defender mappát. Vagy mgepróbálhatod a telepítőjével is törölni a start>programok telepítése és törlése-nél. Ezután pedig szedd le az avasz ingyenest.


[link]

2011. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nálam most áll fenn ez a probléma és az Avast-nál írja h a határidő túllépése miatt nem lett befejezve. Milyen határidő? Facebooknál meg vmi tanusítvány hibát ír ki és nem is tudok belépni, illetve belépés után csak fehér képernyő jön be.
2014. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!