Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Trojai virust talalt a Mc...

Trojai virust talalt a Mc AFee viruskereses kozben. Ez a virus a gepemen lehetett mar vagy akkor eszlelte, ezert kezdte el keresni az Mc AFee?

Figyelt kérdés

Nem irt ki semmit a gepen,hogy virusos lenne.Csak veletlenul kereste es megtalalta?Ez hogy mukodik?

A gepem jol mukodott a trojai elott is,talan egyszer tunt el az oldal amit nezegettem,de nem en kapcsoltam ki.

Az Mc AFee torolte a Trojait.


2011. márc. 7. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A trójai vírusokat kerüld, és tartsd távol tőlük a géped! Nagyon veszélyesek! Kilépsz egy programból, vagy egy oldalből és FEKETE KÉPERNYŐ FOGAD, benne egy WARNING felirat, és körülötte MOZGÓ LÁNGNYELVEK égnek! A WARNING felirat villog, a gép erősen dolgozik, és nem reagál semmire! Ezt csinálta a trójai vírus a 2005-ös laptoppal! Ha van vírusod, zárd karanténba: Elszigeteli a vírust a géptől! A vírus megmarad, de el van szigetelve a géptől! Töröl ki őket, majd én a helyedben csinálnék egy újraindítást!
2011. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsere semmi ilyesmit nem csinalt.Kereseskor megtalalta,eltavolitotta a Trojait.

Kulfoldrol irok.

Ezt irja ki az Mc AFee:

Viruses:0

Trojans:1

Rootkins:0

A Trojai az virus ,nem?Ezt nem ertem,mindenesetre mukodik jol a gepen.

Koszonom a valaszt!

2011. márc. 7. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a linket!
2011. márc. 8. 00:05
 5/7 A kérdező kommentje:

Valami megsem oke,a laptop magatol kikapcsolt az elobb ,ilyen meg nem fordult elo.Aramszunet nem volt.

Viruskeresot elinditottam.

2011. márc. 8. 00:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a laptopod magától újraindul nem kell megijedni! Ez előfordult már velem is! Ebben az esetben az alaplap, vagy a processzor nagy meleg! kb olyan 50-60C fokos! Nekem az átlag hőmérséklet a procinál 38 fok!
2011. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi,kozben olvasgattam ezzel kapcsolatban.

Megijedtem egy kicsit:)

2011. márc. 9. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!