Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik az a rendkívül hatékony...

Melyik az a rendkívül hatékony vírusírtó program, ami egyben nem terheli a rendszert, valamint megbízható is?

Figyelt kérdés

Régi elavultnak minősül a gépem, ezért szeretnék valami kevésbé rendszerterhelő vírusírtót.

1,5 GHz CPU; 1Gb RAM;---->valami ennek megfelelőre lenne szükség...és ne olyan ami átengedi a trójaikat, meg hackelt és nem véd semmit...fizetni meg nem akarok érte :)


2011. márc. 14. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Avira a legjobb szerintem gyenge gépre.

Esetleg Microsoft Security Essentials vagy AVG.


Kipróbálod, ha lassítja a géped, leszeded.

2011. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1:hatékony

2:nem terheli a rendszert

3:megbízható

Tisztelt ügyfelünk! A fent leírt tulajdonságok közül bármelyik KETTŐT választhatja.

Tisztelettel: Vírusirtó-író szövetség... :-D

2011. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nagyon ajánlom a Microsoft Security Essentials-t,én kipróbáltam,használtam,nagyon jó!Az Origo Szoftver Bázisról töltsd le,onnét garantáltan jó lesz. sabel86@freemail.hu
2011. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és ennek a Microsoft Security Essentials-nak nincs valami hátránya??

Mert ugye látom hogy ez pl. 7-8 Mb-os

2011. márc. 14. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak legális Win-re rakd. Vagy maximum annak látszóra. Mert eredetiség-vizsgálatot fog tartani!
2011. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sheriffkoma válasza:
Használj windows helyett linuxot, különösen a LinuxMint-et ajánlom. Képtelen bevírusozódni, mert nincs rá vírus.
2012. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!