Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » C:\Documents and Settings\Dáni...

C:\Documents and Settings\Dániel\Local Settings\Temp mappába van egy mswinsrv. Exe?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki törölni a feladat kezelőben le állítom, egyből újra indul. nem tudom ki törölni sem, regeditbe le tiltottam. vki segítsen!!!
2011. márc. 18. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Töröld Unlocker-el.
2011. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És futtass vírusirtást.
2011. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már én is kaptam ilyen választ! Mondja már meg végre valaki hogy mire jó ez az Unlocker mert én hiába töltöttem le, nem tudom használni semmire! Hogyan lehet vele törölni?
2011. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

feltöltöttem virustotal.com-ra

és ott ki írta hogy melyik antivírusok észlelik , és az f-secure nem észleli pedig nekem az van, és már le futtattam most mit csináljak ?.

2011. márc. 18. 22:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Tölts le egy linuxot (ubuntu nagyon jó), csinálj belőle live CD-t és indítsd arról a gépet. Ha bejött a linux arról bármit le tudsz törölni úgyhogy vigyázz vele, nehogy szükséges dolgokat is eltüntess.
2011. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Már én is kaptam ilyen választ! Mondja már meg végre valaki hogy mire jó ez az Unlocker mert én hiába töltöttem le, nem tudom használni semmire! Hogyan lehet vele törölni?"

Letöltöd, feltelepíted, majd elindítod a programot. Ekkor a tálca jobb szélén látszik is az ikonja, azt hiszem egy varázspálca. Ha ilyenkor törölsz normálisan, és kiír egy hibát, pl. más program használja, akkor a hiba után automatikusan felugrik az Unlocker ablaka, ahol le tudod állítani az adott folyamatot, vagy fel tudod szabadítani alóla. Végső esetben megkérdezi, hogy újraindítsa-e, és ekkor még mielőtt minden betölt letörli az adott fájlt.

2011. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van megoldás. Kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást (Startmenű/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Rendszer-visszaállítás). Figyelés elől vedd ki a jelzést, aztán inditsd újra a gépet és így töröld a Windows/Temp mappából. Aztán megint újraindítás és kapcsold vissza a Rendszer-visszaállítást.
2011. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nálam ki van kapcsolva a rendszer vissza állítás. De csökkentett módba sikerült ki törölni.
2011. márc. 22. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Viiruuuus. Tuti Presistent trojai. Raadasul valoszinu activeX-bol ugykodik. Malware bytes, aztan meg ez: [link] es akkor talan jol vagy. Szerezz be egy virusirtot.
2011. ápr. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!