Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a jobb vírusírtó?

Melyik a jobb vírusírtó?

Figyelt kérdés

NOD32 vs. Avast vs. Norton Security ...stb.

Melyik jobb? Olyan is lehet, ami nincs itt.


2011. márc. 20. 14:19
 1/10 anonim válasza:
Szerintem amit felsoroltál a legjobb az avast. Nekem is az van, ezerszer jobb mint a nod32, olyanokat is észlel amit a nod-os. Én az avastra esküszöm, de jó még nagyon az avira antivir nevű vírusirtó is.
2011. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A vírusirtó szerepe viszonylag kicsi a védelemben, kell neked is tenni a védelemért.


Szerintem ingyeneset használj, úgy, mint AVG, Avira, Panda Cloud, Microsoft Security Essentials.

2011. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az első mondaná.Az avast! még olyanokat is felismer, amikor az NOD nem.Csak azzal kell vigyázni, hogy ha van a Windows mellett rendszer, a Windows melletti rendszerrel ne töröljük az avast!-ot mert a Windows szívja meg:D
2011. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 M4rcy ***** válasza:
Nekem Nod-om van, eddig bevált, még nem volt gond vele. Avast!-ot nem használtam, szóval nem tudom jobb-e mint a Nod.
2011. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Avastal volt gondom eddig elég..többet sem kíván.Sokáig azt hittem hű de király.. :\

ESET smart security-t használók eredeti havi kóddal régóta(csak úgy éri meg..) Újságokba lelsz (pc world,pc guru,gamestar..)

2011. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
AVG 2011, nagyon jó kis vírusírtó, a kezdetektől fogva AVG-m van, mindent megtalál, és nem szívja a gépet. Bátran merem ajánlani. Az oldaláról le lehet szedni ingyenesen.
2011. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Avastból nekem is elegem van, vagy használj ESS-t, ha IS kell, vagy ha AV, akkor Kasperskynél jobbat nem találsz, chip magazinban van hozzá havi kód (de az ára sem olyan horribilis, ha jut rá). Semmiképp se crackeld, akármit is választasz!
2011. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vagy a vipre is jó nekem a még win7 volt addig az volt most a játékok miatt xp van és most ez a kombo van nod32 comodo és Malwarebytes' Anti-Malware meg Deep.Freeze
2011. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És miért nem jó ha crackelt verziót használok?

Jelenleg nekem most NOD32-m van 2050-ig fix és mindig megtalálja a vírusokat. Folyamatosan frissíti a vírusadatbázist.

2011. márc. 21. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:
azért nem jó mert a program komponensek nem frissülnek
2011. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!