Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nod32 vs. Kaspersky Antivirus?

Nod32 vs. Kaspersky Antivirus?

Figyelt kérdés
Melyik, és miért (hatékonyság, védelem, gyengeségek, stb)?
2011. márc. 22. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Avast!
2011. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Avasttal egyszer és mindenkorra végeztem, miután MBAM 47 kártevőt talált utána a gépen (nem karantén volt, egy vírust se jelzett másfél év alatt). Ha legalább megindokoltad volna (hiába nincs a szóba jöhető lehetőségek között), járt volna a zöld kéz, de így sjanos nem.
2011. márc. 22. 21:34
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Elsőhöz hasonlóan: Avast. Mégpedig azért, mert nem fogja annyira a gépet, mint az általad felsoroltak (főleg a nod), több nod-os illetve kaspersky-s védelmű gépen az avast tucatnyi vírust talált, holott az előbbiek meg sem mukkantak. Nem most kezdtem, több tucatnyi gépet raktam már össze/szervizeltem, stb. Mindenkinek vannak kedvencei, én maradok az Avast-nál. Több cég, akiknek dolgozunk, már rég kidobta a nod-ot, meg a többit, és avast-ot használ. Van aki free verziót, van aki hivatalosan megvásárolt Pro verziót. Lényeg, hogy meglegyen a frissítés, és nem lesz vele gond.
2011. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
71%

Szal nekem nod van, és azóta nincs gebasz a géppel. Előtte mindig volt valami szar. A kaspersky bazira belassította, az avast is. Mindkettőn meghalt többször vírusban a gépem. Egyik sem jó.

A nod a legjobb.

lekódolhatod, hogy ne lehessen letörölni csak úgy; belenéz az emailekbe küldésnél, fogadásnál. félreteszi a gyanús dolgokat is.

Azt azért fontos tudni, hogy nincs tökéletes vírusvédelem.

2011. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megvannak az okaim, amik elvezettek ehhez a 2 av-hez, és amik miatt Avasttól több év után elpártoltam. Próbáltam szinte az összes létező Av-t, amit nem, annak utánanéztem, szóval nem vagyok teljesen tájékozatlan a témában. Csak ez a 2 jöhet szóba, ezért róluk kérdeztem a véleményeteket, és kérdezem továbbra is.
2011. márc. 22. 23:34
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja, igen: zöld pacsi másodiknak, mert megindokolta, harmadiknak, mert a kérdésre válaszolt.
2011. márc. 22. 23:36
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 éve Kasperky van és nagyon meg vagyok vele elégedve!
2011. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kinek mi... NOD32-tőt nem bírom, hiányzik nekem belőle a tűzfal. Mivel van Smart Security én azt használom, nagyon komoly 2. éve... azelőtt 3havonta voltak vírusos rendszerhibáim.
2011. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

avast-ot ne hasznald. Nod illetve a kaspersky tokeletes.

En regebben Nod ot hasznaltam, de rengetegszer belassitotta a rendszert, foleg bejelentkezesnel, ezert valtottam kasperskyre.. Eddig nem volt problemam.

[link]

2011. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kapsersky de IS.Aki azt mondja hogy jó a nod futtasson legy mbamot...
2011. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!