Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az előbb youtube-ozás és...

Az előbb youtube-ozás és msn-ezés közben, egy xilofon szerű pittyegő hang jött hangszórómból, aztán megjelent egy ikon, hogy Hy ugly? Bővebben lent

Figyelt kérdés
... volt OK meg X rajta. ki X-eltem. utánna egy hang mondta hogy you are ugly! Végül magától kinyílt a Cd olvasóm. Utánna egyből újraindítottam a gépet! Mitől lehet ez?? Vírus?? Köszi előre is!
2011. márc. 28. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
vírus gyanus futtas rajta keresést
2011. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azon is gondolkoztam, Hogy mivel a szomszéd netjére vagyok néha csatlakozva,mert nincs levédve jelszóval:D és hogy talán ők jöttek rá a dologra. és ők baszkurálják a gépemet!! Ez lehetséges??
2011. márc. 28. 22:03
 3/4 anonim válasza:
Üldözési mánia. :D Na jó. Nekem is vírusnak tűnik... De beszélhetsz a szomszéddal is. :D
2011. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy RAT. (nezz utana a neten : Remote Administration Tool(legalis verzio) vagy Remote Administration Trojan (hacker verzio).


Itt van egy par link amivel meg szabadulhatsz tole:


[link]


utana meg [link]


Utana meg keress egy virusirtot.....

2011. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!