Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A bejegyzett cégem neve alatt...

A bejegyzett cégem neve alatt valaki profiloldalt hozott létre a facebookon. Hogyan tudnám kideríteni, ki az oldal adminja?

Figyelt kérdés
Már próbáltam az üzenőfalon kérni, hogy jelentkezzen, de semmi válasz. A facebooknak magának pedig semmiféle elérhetősége nem található. Új oldalt létrehozni hiábavaló, mivel a facebook cím alapján mindenki a régi, illetéktelenek által kezelt oldalt like-olja. 9.000 embert mégis hogy tájékoztassak? Hová fordulhatok sgítségért?
2011. ápr. 9. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

:) ALAPVETŐ SZABÁLY HOGY FASXOMBUKK ON NEM CSINÁLUNK KOMOLY DOLGOKAT !!


Segitséget meg nem fogsz kapni !!

:((

2011. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hallottam róla, több cég is letiltatta a nem "legális" oldalakat, biztosan van ennek módja.
2011. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Megnéztem, például a bal oldali sávban van egy "Report Page" link. Ott jelezheted, mi a probléma, vagy, h a tied a jog.


Első, bocs, de amit írsz, marhaság. Sok nagy cég is használja a Facbookot, elég komoly dolgokra és komoly pénzeket felhasználva.

2011. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

@ power: Manapság a FB az első számú marketingeszköz.


És tovább...

A bal oldali részt természetesen próbáltam többször is, és nem csak én. Egyrészt ott nincs olyan pont, hogy "jogsértés/visszaélés", másrészt jó lenne konkrétan leírni a problémát és elküldeni az esetleg szükséges dokumentumokat! Információ viszont arra vonatkozóan sem található a neten, hogy esetleg lenne bármiféle Mo-on felkereshető illetékes az ügyben. Legalább egy e-mail cím lenne vagy valami. Ez nagyjából olyan, mintha egy üzletben nem lenne panaszkönyv.

2011. ápr. 10. 00:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Elég világosan ott van a jogsértés is, az elérhetőség is.

[link]

2011. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez már valamivel több, köszi! Csak épp nem működik az űrlap.XD (Facebook, hihetetlen vagy...)
2011. ápr. 10. 01:24
 7/13 anonim ***** válasza:

:)

Lassan a vérképet is a faxombuccon kell majd leadni

2011. ápr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ez már valamivel több, köszi!"

??? A korábban említett bal oldali Report Page -ről elérhető oldalt linkeltem be ismét.

2011. ápr. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem onnan sehogy sem adja be. Pedig szerintem ugyanazt a FB-ot használjuk.XD
2011. ápr. 10. 01:39
 10/13 A kérdező kommentje:

@power:

Csodálkozna rajta bárki is?XD

2011. ápr. 10. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!