Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Túdtok ehhez hasonló oldalt...

Túdtok ehhez hasonló oldalt még? (ESET)

Figyelt kérdés

Egy privát frissítő szerver ESET-hez: [link]

Ez megbízható egyébként?

Köszi a válaszokat


2011. ápr. 17. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy privát szeró sem megbízható, csak az EREDETI! Ha ingyen kell, használd újságkóddal (sg-hu-n fent van rendszeresen), vagy vedd meg.

Ha tört szerverről frissítesz, ne rinyálj itt holnapután, hogy milyen sz@r az ESET, mert beengedett ötezer vírust...

2011. ápr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te leszel a következő ember, aki majd minden szarnak lehordja az Esetet, mert tört szerverrel benyalt egy halom vírust...
2011. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
újságkóddal használom jelenleg
2011. ápr. 17. 19:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Fúú köszi a válaszokat akkor többet nem használok ilyet!
2011. ápr. 17. 19:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Na ez kedves dolog tőled, remélem tényleg nincs semmi bug a szeróddal. De ha minden igaz, akkor annyi az eredeti szerős frissítésnek az előnye, hogy nem csak adatbázis frissítést, hanem programmodul frissítést is biztosít. Vagy tévedek?
2011. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyetlen privát vagy akármilyen idegen szerver sem tud ESET modulokat frissiteni. Erről gondoskodik az ESET cég, sőt időnként akciózik és letiltja ez összes idegen szervert. Attól kezdve nem lehet frissiteni, semmit sem ér. Ez az ingyenes ára.
2011. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt meg kell cáfolnom, ugyanis az enyém a modulok frissítését is tartalmazza!
2011. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Haverom is a szerveredet használta, csak címváltozás volt és még azóta nem állítottam át neki :D Majd át kell mennem és megcsinálnom.
2011. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezért van minden verzióhoz külön frissítési cím? A modulok miatt?
2011. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én kiprobáltam, köszönöm Neked mert nem is ismertem ezt amegoldást. A Szüleim rég vásárolták a gépüket amin XP és NOD, de megnéztem a számtek bolt által a megoldás ugyan ez! Hát köszönöm szépen.

Újság kód vagy ez, teljesen mindegy, igyen reklám az ESET párosnak, aki naív az pedig megveheti ...

KÖSZÖNÖM!!!

2011. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!