Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hoyan lehetne kikapcsolni az...

Hoyan lehetne kikapcsolni az Avastot amig Kaspersky-vel atneznem a gepet?

Figyelt kérdés

Tehat egy online scannerre gondoltam igy egyszeru mert lelehet kapcsolni csak azt nem tudom ha valamit talalna az online scanner tiszitana-e? ( Ha nem melyit online scannaert ajanlanad ami tisztit is)

Viszont ha felinstalalom a kav-o ki kell kapcsolnom Avastot .... Hogyan oldanatok meg azt a helyzetet mikor a Kasperskyt csak bizonysaert futtatnam le de nem hasznalnam ugy hogy ne kelen lemondano Avastrol? Koszi elore a valaszokat.


2011. ápr. 23. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó az online scan. Szerintem a Kaspersky-é is irt is, de az ESET-é biztosan.

[link]

Ajánlom még ezt a szoftvert (ez lehet az avast! mellett a gépen, csak ugye keresés alatt ki kell kapcsolni az avast! fájlrendszer védelmet, de csak azt):

[link] minden keresés előtt frissítsd!



Állandó védelmek / Fájlrendszer védelem / Leállítás / Leállítás 1 óra időtartamig.

Csak a fájlrendszer védelem kavarna be, így elég azt leállítani.

1 órára állítsd le, mert el fogsz róla felejtkezni!

És ha a másik szoftver keresése tovább tart, akkor újra kikapcsolod az avast! fájlrendszer védelmét.



Tény, hogy a legfontosabb védelmét kell kikapcsolni, de a web védelem és a hálózatvédelem így is működik majd, tehát óvatosan netezhetsz a keresés alatt. De óvatosan, csak ismerős oldalakat látogass az alatt az 1 óra alatt!

2011. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi.Kiprobaltam a Kaspersky Virus Removal Tool-t es mindent rendben talalt.Ajanlom mindenkinek ideiglenes szamitogep atvizsgalasra.
2011. ápr. 27. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!