Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » írtam egy cd-t le szeretném...

írtam egy cd-t le szeretném játszani, a gépem elindítja de nem olvassa le a fájlokat? Hanem azt írja ki user 1 dokumentumai és nem olvas be semmit ami a cd-n van.

Figyelt kérdés
ez mitől van ? mit jelent az hogy user 1 dokumentumai? miért nem tudok semmit lejátszani a cd-ről?
2011. ápr. 29. 20:27
 1/8 lilla ágnes válasza:

szerintem rosszul irtad meg vagy nem zártad le a cd-t.adta lemez-ként irtad ki? milyen programmal irtad.

nekem is volt egy ilyen eset a program amivel kiirtam megirta a lemezt de mivel nem zárta le azért be sem olvasta.lehet hogy ez hiba.

2011. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
adat lemezként írtam, de azt nem értem hogy a dvd lejátszó meg beolvassa, de csak a zenét, a filmet meg nem.
2011. ápr. 30. 00:09
 3/8 anonim ***** válasza:
milyen formátumú filmet írtál ki?
2011. ápr. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
avi
2011. ápr. 30. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:
és tudja kezelni a lejátszód az avit, divx-et ilyeneket?
2011. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudja kezelni, beolvasta, csak nagyon szaggatva, 2-3 mp-ként. szaggatott, (nem volt karcos a cd,frissen irt) de ezt nem értem, a gép meg nem olvassa be egyáltalán hanem azt írja ki: user 1 dokumentumai. de hogyha nem zártam volna le a cd-t akkor a dvd miért olvassa be? szaggatva a filmet a zenét meg miért játssza le?
2011. máj. 1. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:

hát akkor már csak két dolgot tudok mondani.

1 ne írj kevert lemezt. vagy zene, vagy film stb.

2 próbálj másik irót. pl. burn aware free.

2011. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"íróprogramot" ja és minél lassabban irj.
2011. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!