Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Badoo weblap zaklatását...

Badoo weblap zaklatását hogyan tudom elkerülni, hogy se engem, sem címlistám szereplőit ne zaklassák? Tudomásom szerint nem regisztráltam.

Figyelt kérdés
Kedves Ismeretlen! badoo weblap támad, lopja és zaklatásra használja fel emailcímemet ismeretségi köröm és ügyfeleim meglévő címeit. Tudomásom szerint nem regisztráltam, és mégis belenyúltak a címlistámba. Kellemetlen, kényelmetlen, zaklatás. Hogyan lehetne megszabadulni tőlük? Regisztráljak, és fenyegessem meg jogszabállyal? Küldjem el Őket. Valahova? Hogy tudom letiltani, hogy ne csak engem ne zaklathassanak, hanem címlistám szereplőit se? Üdv Tompo
2011. máj. 3. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az egész Badoo akármi a FACEBOOK része, ahhoz tartozik, aki oda regisztrált egyszer, hiába lépett ki, akkor is zaklatják. Állandóan "meghívókat" küldözget a Facebook is, olyan ismerősök nevében, akik már szintén jó régen leiratkoztak. A KÖZÖSSÉGI OLDALAK ilyenek.
2011. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az ilyen oldalakkal tényleg az a baj, hogy nem lehet megszabadulni tőlük. Be lehet őket perelni, vagy hasonló, de túlságosan költséges, és még az is lehet, hogy te jössz ki belőle rosszul. Ilyenkor e-mailcím változtatást lehet csinálni, vagy kilépsz a facebook-ról (ha az előző hozzászólóra támaszkodok). Én ezért sem regisztrálok sok helyre, csak azokra amelyeket eléggé megbízhatónak találok. Pl. én csak a myvipen vagyok fenn, sehol máshol, mert nem nagyon érdekelnek az ilyen közösségi oldalak, és nem is akarom, hogy minden nap küldözgessenek nekem e-maileket.
2011. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!