Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast vs Nod 32? (kérdés túl...

Avast vs Nod 32? (kérdés túl rövid. )

Figyelt kérdés

Ez alapján Avast

[link]

De a gyakorlatban kinek mi jött be jobban? (mind2 esetben legújabb verzióról beszélünk)


2011. máj. 6. 10:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ha iskolai gépekre adunk, akkor az egyetemi gépeken MSE van, amire sosem bíznám a gépet (ez csak a könyvtár, persze, info tanszéken a winfos csak virtuális gépen lelhető fel)...
2011. máj. 6. 21:25
 12/19 A kérdező kommentje:
AVG nálam is bevált, gond legalábbis nem volt vele, de a legújabb tesztek elriasztottak :S
2011. máj. 6. 21:25
 13/19 anonim ***** válasza:
De te milyen tesztről beszélsz? Te tényleg elhiszed ezeket a balga felméréseket? Mindig a saját tapasztalatra lehet csak számítani! Én ESET Smart Security-t használok, és jó a gépem. De amit írtam ezt sem kell komolyan venni!
2011. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy jobban bevált, hiszen tényleg mindenkinek más jön be.
2011. máj. 7. 13:31
 15/19 anonim ***** válasza:
Én Avast-ot használok, de az olyan, hogy amikor feljön az ablak, hogy frissített, akkor egy hangjelzést is ad! De ha van elérhető hangfájl, akkor bemondja, hogy vírust észlelt vagy hogy frissítve lettek! A nyelv beállítható szerintem szerintem a magyar is köztük van! nekem nincsenek hangok, csak hangjelzés!
2011. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha ingyen vírusírtót akarsz, akkor egyik sem. Malwarebytes' Anti-Malware malware és vírusírtónak a legjobb, spywarre pedig SuperAntiSpyware. Nekem ez a kombó jött be a legjobban. Kipróbáltam már avastot, nod32, nortont, avirat és sok másikat, és pl egy bizonyos fignotok.a.exet nem találtak meg, ami egy súlyos internetre kapcsolódó spyware. No meg a trójaik eltávolítása után láthatólag gyorsabb lett a gép, egy teljes rendszerellenőrzés(750Gb, több mint 1millió fájl) 2óra alatt lement.
2011. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ide ebe a teszt be is azok kerültek a kik vizek hogy be legyenek azért mondom ezt mert nincs benne a VIPRE meg a Norton sincs benne és még sorolhatnám
2011. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
bocsi fizetek
2011. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Most a 2/18-nak igaza van. Nézzéttek meg: [link]
2013. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!