Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol tudom kikapcsolni az...

Hol tudom kikapcsolni az önvédelmet?

Figyelt kérdés

Win 7 Professional-m van.

Csak a funkciót kérem, és azt hogy hogyan jutok el oda a vezérlőpultban, kerestem ,de nem találtam.


2011. máj. 14. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miféle önvédelem? Biztos van annak neve is.
2011. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kaspersky Internet Security-t hol tudom kikapcsolni?
2011. máj. 14. 18:11
 3/15 anonim ***** válasza:

Az önvédelmét vagy az állandó védelmét?

Mindkettő mást jelent.

Mindkettőt csak megalapozott esetekben, rövid időre szabad kikapcsolni!

2011. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

igen,rövid időre akarom, csak pár percre, mert trial reset-tel használom

légy szíves mindkettőt írd le, az önvédelmet és az állandó védelmet is

2011. máj. 14. 19:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha trial resetet használnál, akkor viszont akkor se írnám le, ha Kaspersky-t használnék.
2011. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
miért nem írod le?
2011. máj. 14. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:

Vírusirtót lopni nemcsak erkölcsi kérdés ((ugye ezzel online sok okból nem törődünk, mindegyikünknek van pár lopott szoftvere, nekem is)), hanem biztonsági is.

A trial reset lehet vírusos. De tegyük fel, nem az, mert a Kaspersky letölteni se engedte volna, és elég jó a felismerése. Következő gond: mivel örökké próbaidős, ezért egyes programmoduljai nem fognak automatikusan frissülni; sőt, lehet, hogy a program ((Kasperksy-t nem ismerem, arról konkrétan nem tudom nyilatkozni)) trial állapotban nem minden funkciót használ.


Egyrészt ezért nem írom le.


Másrészt: Leírhatom az avast!-nál hogy kell, ha az segít. ;)

2011. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A trial reset nem vírusos, akkor írd le privátba.
2011. máj. 15. 13:55
 9/15 A kérdező kommentje:
A Kaspersky pont az a vírusirtó, amelyik a leghamarabb letiltja a kulcsokat, és a trial reseteket.Én pont találtam egy frisset, leszedtem, és működik.Csak az a gond, hogy akkor úgy csináltam meg, hogy töröltem,és újrainstalláltam,amikor pár nap volt(már jártam úgy,hogy nem tudtam letörölni az AVG-t ,mert lejárt a licenc, és nem találta.)Ettől függetlenül privátba leírhatod.
2011. máj. 15. 14:04
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy meg sokkal egyszerűbb, hogy kikapcsolod a védelmét trial reset-elsz , és szinte kész.
2011. máj. 15. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!