Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos lehet ettől a gép,...

Vírusos lehet ettől a gép, bővebben len?

Figyelt kérdés

Tegnap a facebookon volt egy ilyen "kérdés" anorexiás csaj vagy átlagos csaj? melyik a jobb?

nem szavaztam egyikre sem, de nézegettem anorexiáról képet és az egyikre rámentem és kihozott egy ablakot hogy ezt nem lehet megjeleníteni belépett a sajátgépbe és kiírta hogy melyik meghajtón hány féle vírus van. volt ahol 3 volt ahol 4. aztán elkezdte ellenőrizni és kiírta miket talált, és közte volt a trója vírus is. nem tudtam vele mit kezdeni így gyorsan kiléptem mindenből.

ma ahogy bekapcsoltam a száímtógépet semmi baja nincs, tehát minden megy normálisan. szerintem ha vírusso lenne már lehet be se tudnám kapcsolni agy ha igen akkor nem működne rendesen.

szerintetek most mi van?


2011. máj. 14. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Álvírusirtó volt, legközelebb ilyenkor még hamarabb lépj ki!

De valószínűleg nem települt a gépedre, és más trójai vagy vírus se.

Milyen vírusirtót használsz egyébként?

2011. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen álvírusirtóval volt dolgod (vagyis, amiket kiírt, nem valós adatok), ha nem töltött le semmit, és nem indult el semmilyen alkalmazás, akkor nem települt. Legközelebb legyél óvatosabb vele.
2011. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Facebook, a vírusgyár! Ne nyiss meg ismeretlen alkalmazásokat, se képeket, ne nyiss meg mindenféle linkeket. "A csaj beszél, a csaj ismerkedni akar" stb. a csalétek (egyébként ezek kémrobotok), aztán jön a hamis vírusirtó, a trójai, a féreg és minden más.
2011. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, legközelebb óvatosabb leszek! Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 15. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!