Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki segítene nekem?

Valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Ha lekodoltam a gépem és elfelejtettem a jelszavam mit tegyek nem tudok belépni a rendszergazdába? :S Valaki tudna segíteni mit tegyek sajnos a vendégfiókban vagyok, innen tudok valamit csinálni? :S SOS fontos lenne ötleteket kérek
2011. máj. 15. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
CMOS reset, vagy kiveszed az elemet az alaplapból (és a konnektorból is kihúzod a géped!!)
2011. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Windows jelszó eltávolító (csak 297 KB)

[link] (katt a Download gombra)

[link]

2011. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó.azt letöltöm és utána?? nem vagyok vmi számítógépzseni
2011. máj. 16. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Futtasd az .exe fájlt. (dupla klikk az exe fájlon)

az ISO fáj tartalmát, írd ki egy üres CD-re.

majd állítsd be a BIOS-ban, hogy CD-ről bootoljon a számítógép (újra indításkor F8-at nyomkodod, és amikor bejelentkezik a BIOS menüje, az ODD választod ki a kurzormozgató billentyűkkel). Beteszed az optikai meghajtóba, (CD/DVD) az előzőleg írt CD-t, és újraindítod a gépet, ha nem indulna el, a betöltés automatikusan.

(kövesd a közben megjelenő utasításokat) Törli a régi jelszót, és megkér, hogy gépelj be, egy újat.

(jav. próbálj megkérni egy hozzáértőt, hogy segítsen!)

2011. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyszerűbb:

többfunkciós jelszó visszafejtő.

*****

MPR azonnal megtalálja és helyreállítja jelszavakat több mint 80 népszerű alkalmazásban (FTP kliensek: Windows, TC, Böngészők, E-mail kliensek, stb...)

kicsomagolod és dupla klikk az exe fájlnéven, vársz...

kis idő elteltével, kilistázza a gépeden található összes jelszót.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem egyszerű, de biztos:

[link]

2011. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!