Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » VírusBuster vagy Avira?...

VírusBuster vagy Avira? Melyik a jobb? Melyiket lehet ingyenesen és végleg használni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 11:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Továbbá tudok valamelyik mellé Comodot ÉS Spybotot tenni?nem fog a három zavarodni?
2011. máj. 21. 11:24
 2/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Hogy melyik a jobb, arról nem nyitnék vitát, mindben lehet hibát találni vagy éppen előnyt egy másikkal szemben. (Majd osztják itt az észt egyesek úgy is...)

Én Avira Personal Free-t használok, Comodonak a tűzfalát hozzá, és a Malwarebyte's Anti Malware időnként futtatva.

Másfél éve van fenn az oprendszer, az égvilágon semmi gond nincs vele (rendszeres karbantartással azért).

Volt fenn Spybot is egyszer egy rövid ideig, akadni nem akadt, de nekem nem tetszett abszolút.

2011. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is jelenleg Avira Personal Freet használok,de az a bajpom vele,hogy angolul van,én meg nem tudok angolul,németes vagyok.És mostanában sok vírusom jött be,de nem tudom,hogy azokkal milett.
2011. máj. 21. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Avast, 30 nap ingyen használat, aztán ingyenes regisztráció és további egy évig használhatod minden funkcióját teljesen ingyen. Egy év múlva meg letörlöd, és megint regisztrálsz
2011. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de az Avast az béna,volt Avastom,és tele voltam vírussal(a barátaim gépe is).Úgyhogy maradjunk az AViránál és a VírusBusternél.
2011. máj. 22. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
En Avirat hasznalok, lehet vitatni, hogy melyik jobb, ez mindenesetre a jobbak koze gartozik, es van ingyenes verzioja.
2011. máj. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!