Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez egy vírus? Bővebb informáci...

Ez egy vírus? Bővebb információ lejjebb.

Figyelt kérdés
Egy levelet kaptam freemailre, melyben ez állt: "Értesítjük, hogy az Európai Programban az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért Önre esett a választás, hogy eltölthessen 3 éjszakát egy szálláshelyen, amit a kis és közepes objektumok csoportjából Ön választ ki." Van tovább is, egy bizonyos EPETF Program internetes szervízébe kell bejelentkeznem a "kiutalási kóddal", ami a levélben állt. Gyanús, hogy kézbesítési címet akarnak tőlem...
2011. máj. 27. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak egy spam, töröld.
2011. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vírus ez csak egy reklámlevél..:S
2011. máj. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És mi lett volna ha bejelentkezek?
2011. máj. 27. 23:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akkor mégtöbb spam jönne, mert megtudják, hogy ez egy élő email cím.

Esetleg valami még rosszabb, ha még a címed is megadod.

2011. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is kaptam ilyen levelet !!! de nem foglalkoztam vele és igy nem történt kb semmi :) de azért gyanus , ugyanis hogy az anyámba sorsolnak ki engem ha én egyszerüen nem is hallottam még erröl :S

és akkor még az a több ezer minimálbéres csóró velem együtt aki egyik hónaprol a másikra él meg még lehet hogy örül is hogy végre egyszer az életben van lehetősége egy ilyenre .. azért inkább szórakozzanak mással szerintem mert bár én le*rom de valakinek lehet hogy tök rosszul esett , esetleg megadott magárol mindenféle adatot ami egy átlagembertöl igazán nem is kretén dolog , és esetleg már réges rég visszaéltek vele valakik valahol a tudtán kivül .. de hát az ilyefajta adatszerzésnek pont ez a lényege , csak kérdem én hogy honnan tudták annak a rengeteg sok embernek az e-mail cimét ??? mondjuk erre is van pár tippem , látok én azért ilyen bizniszeket hogy mondjuk valaki lelop egy cégadatbázist a munkahelyéröl és mondjuk egy 60.000 neves listát elad 50 ezerért SIMÁN! ugyhogy erre figyeljen mindenki , és ha csak nem te keresel bármit a neten hanem csak jön egy mail hogy ilyen olyan nyeremény meg ingyenpénz akkor ha csak nem egy álomvilágban élsz , TÖRÖLD KI !

remélem hasznos volt a válaszom !!!!!!!!

2011. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben egy nyugat-dunántúli luxushotelbe (wellness) egy teljes hétvégére, két személyre "kaptam" kupont, csak jelezzem, hogy igénybe veszem. Ingyenes parkolás, teljes ellátás stb. Írtam nekik, választ nem jött, csak napi 20 spam. SE kocsim, se munkám, se luxus cuccom nincs, sőt vállalkozó se vagyok. Most már azonnal törlöm az ilyeneket.
2011. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!