Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha feltörik a facebook-om és...

Ha feltörik a facebook-om és az e-mailom akkor, hogy tudnám visszaszerezni a profilomat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 18:54
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Úgy, hogy vagy csinálsz egy újat, vagy írsz a fb-nek, hogy feltörték, és ha érdekli őket, visszaállítják a jelszavadat. Bár erre sok esély nincs.
2011. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszi :) hát írtam de semmi csináltam már újat de az a gáz, hogy a régin tök hülyeségeket ilyen perverz dolgokat tesz közzé meg minden :/ szóval szívás
2011. jún. 3. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit nem tehetsz.

Tanulj belőle és használj normálisabb jelszavakat.

2011. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ez is normális volt volt benne szám meg betű meg minden hát ez van majd jobban figyelek azért köszi a segítséget :)
2011. jún. 3. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából hülyeség ez a trend, hogy számot és nagy beüt kötelezik. Attól még nem lesz jó egy jelszó.

Ha köthető hozzád, akkor elvileg kitalálható.

Ha viszont egyedi (de nincs szám vagy nagy betű), akkor nem kitalálható.


A másik fontos nem hangoztatott alapelv, hogy habár sokan 1-2 jelszót használnak érthető módon minden oldalon, nagyon lényeges, hogy az e-mailnek külön, máshol nem használt jelszava legyen.


Végül ügyeljünk a megbízhatatlan oldalra való regisztrálással, mert lehet, hogy jelszót gyűjtenek.

De ha egy oldalnál a jelszó emlékeztetővel vissza adják a régi jelszót az is gáz, mert azt jelenti, hogy nem kódolva tárolják.

2011. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!