Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi legyen az automatikus...

Mi legyen az automatikus frissítéssel?

Figyelt kérdés
Egyszer vírusos lett a számítógépem, ezután kapcsoltam be az automatikus frissítéseket. Rendszeresen frissített, letöltött ezt-azt, a lényeg, hogy folyamatosan fogyott a memória, ezért kikapcsoltam. Most vettem laptopot, kötöttem rá internetet. A kérdés hogy a laptomon most bekapcsoljam az automatikus frissítéseket vagy sem?
2011. jún. 10. 16:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én is kapásból kikapcsolom újratelepíés után,helyfoglaláson kívül másra nem jó,és gigákat vesz el.
2011. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
arra menj rá, hogy jelezze ha vannak frissítések, de csak a tényleg fontosakat telepítsd fel! (pl.: Service Pack.) A többi csak helyet foglal, szükségtelen, ráadásul ha rossz napod van, talán még a windows-t is elqrja
2011. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem értek ezzel egyet a frissítések kellenek a jó működéshez én mindig mindent felteszek én amikor újrateszem a gépet frissítést letöltök én így érzem biztonságba magam .
2011. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem az ESET jelzi, ha érkeznek Windows frissitések. Egyébként kedden megint sok lesz.
2011. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pokoli lassú volt a keddi frissitések letöltése! Jó terjedelmes fájlok voltak benne, pl. a NET keretrendszer frissitése és összesen 12 db. Végül részletekben sikerült.
2011. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!