Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Magától kikapcsol és magától...

Magától kikapcsol és magától újraindul a "csodás" érintőképernyős telefon. Ez meg hogy a picsba lehet?

Figyelt kérdés

Hozzá se nyúlok és fogja magát kikapcsol. Olyan is van, hogy kikapcsol, majd be. A pint vajon honnan tudja?


Vagy ez az intelligens telefon? ;)


2011. jún. 18. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontos típus?
2011. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Tán valami gagyi nokia?:D


Amúgy restartnál a pint nem veszti el így nem kell újra megadni. Kikapcsolásnál értelemszerűen elveszti.

2011. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
telepitetél valami új alkalmazást mert lehet hogy vírus okozza
2011. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
próbáld meg frissíteni a telefont akkor lehet hogy abbamarad
2011. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Milyen telefon ez? Ha Windows alapú, akkor vírus. Linuxnál ilyen nincs, ott lehet szoftverhiba. Vidd el a szervízbe, ha garis, ingyen lecserélik rajta a szoftvert.
2011. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Samsung S5230 a típusa.


Nem telepítettem rá semmit.


Frissíteni hogy kell?


Még garanciális! Oké, visszaviszem.

2011. jún. 20. 08:32
 7/14 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van még tapasztalgatom de az újraindulásos cucc nálam is megy,de csak akkor ha belépek a böngészőbe...utcán toltam az ingyenes fészbúkot amikor egyszer csak ledobott és nem enged vissza mert akárhányszor belépek újraindul,de maga a mobil használható rendesen. nem azt mondom h, nem bírom ki fb nélkül,de néha rohadt praktikus esetleg valami tipp? megpróbáltam visszaállítani a gyári beállításokat de semmi
2012. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem ugyanez a gondom az S5230-cal. Mit mondtak a szervizben?
2013. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Nekem Samsung Galaxy Mini2-m van, még soha nem volt ilyen hibája.
2013. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem egy mai kérdés, de mivel a fiatalok többsége nem keres, csak kiírja ide a kérdést, ezért egyszerűbb ide írni...

Általában 2 dolog okozhatja az ilyesmit. Az első az akkumulátor állapota, ami annyit jelent,hogy cellahiba miatt reboot-ol a készülék.

A második a softveres probléma. Itt az is elég ha töröljük a sütiket, vagy éppen factory reset és társai segítségével 0-ra állítjuk a telefont.

Ha ez sem oldja meg, akkor stock ROM telpítés, és ha ez sem segít, akkor tuti, hogy HW hiba. (Nem, nem biztos, de általában Kernelt nem szoktak otthon írni az átlag felhasználók.)

2013. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!