Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kaptam egy olyan vírust...

Kaptam egy olyan vírust amivel folyton reklámokat hoznak be és hangokat játszik le. Ezt ki tudja irtani az avast?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az avast! nem... Főleg, mert fel se szabadott volna engednie.


A Malwarebytes' Anti-Malware viszont kiirthatja.

A Free-t kell letöltened, telepítened, frissítened majd teljes vizsgálat végrehajtása.

Ha ismered a csökkentett módot, akkor csökkentett módban.

2011. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válaszadóval, de még annyival kiegészíteném, hogy SuperAnti Spyware Free (nem rezidensként) + Nod32 4.2 páros az ideális (igaz 100%-os vírusírtó nincs, és nem is lesz, de szerintem a legjobb) az Avastnál mindenképp jobb
2011. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Avastnál a rendszer törléskori vizsgálatot válaszd:

[link]

2011. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:07


Hiába választja a rendszertöltéskori vizsgálatot, mert ha az avast! ismerné a vírust, akkor tuti, hogy nem került volna a gépére. Tehát nem fogja felismerni.

Lehet, hogy azóta bekerült az adatbázisába, de én ehhez se fűznék túl nagy reményeket. Akkor már megéri más szoftvert futtatni, az ezen az említett víruson kívül is fog bőven találni.

2011. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az Malwarebytes' Anti-Malware sikeresen kiirtotta a vírust. Köszönöm a segítséget!
2011. jún. 28. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!