Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom végig futattni...

Miért nem tudom végig futattni az avas vírus kereső program gyors illetve részletesvizsgálati programját----eddig sikerült most nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Te avas vírusirtót használsz? Gyorsan dobd ki!!!! xD :D :DDD



Szerintem futtasd a Malwarebytes' Anti-Malware-t, mert alighanem bekaptál valamit.


Amúgy a 6-os verziót használod? Az állandó védelme még működik?

2011. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem járt le az ingyenes 30 nap? Regelj ingyen, és további 1 évig használhatod díjtalanul.
2011. jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a vizsgálat a windows/ system32 /drivers recegans.sys

fájlnál meg áll

2011. júl. 2. 14:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Malwarebytes' Anti-Malware-szintén ott megáll
2011. júl. 2. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Keress rá arra a fájlra. Malwarebytes'-t csökkentett módban, ha azt tudod használni.


Az avast!-ot totál felesleges futtatni.


Mit ír ki a vírusriasztásnál a Folyamat sorban?

Objektum, fertőzés, művelet, folyamat

A folyamat sorban levő információ lenne nekünk fontos!!!

2011. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tudom hol van a csőkkentett üzemmód/hol kell beállítani/ nem volt riasztás egyszerűen onnan nem megy tovább
2011. júl. 2. 14:54
 7/10 A kérdező kommentje:
a fájlrendszer objektumok vizsgálata közben és ilyenkor a Malwarebytes program sem válaszol....törölni is csak a gép újraindításával tudom....
2011. júl. 2. 15:06
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos már bekapcsoláskor elkékül a monitor.....próbáltam más vírusírtót is feltölteni/de sajnos az sem tudom/
2011. júl. 4. 10:26
 9/10 anonim ***** válasza:

Trójait kaptál, indul még egyáltalán a géped? Fel tudsz menni a netre? Ha igen, ezt futtasd le:

[link]

2011. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kékhalál. Vagy "A rendszer súlyos hiba után állt fel". Fertőzött a géped, nem is egy trójai vagy féreg lehet a rendszerbe beágyazódva. Egyértelműen csak az újratelepítés segíthet rajta.
2011. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!