Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha le van védve a gép jelszóva...

Ha le van védve a gép jelszóval akkor azt ki lehet kerülni ha csökkentett módban indítom?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból érdekelne, hogy akkor ez működik? Mert ha igen akkor miután bementem lehet jelszót változtatni, vagy valamit megnyitni?
2011. júl. 4. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban is kell a jelszó.
2011. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy Csökkentett módban a Vezérlőpult ikonjai sem jelennek meg, így a Felhasználói fiókok sem. Startmenű/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök
2011. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezerféle BIOS létezik de én HA JÓL LÁTTAM nálam a Security menüpontban ki lehet kapcsolni a jelszót! ki van írva: Password:(nem tudom ide mit ír) Meg át lehet állítani valamilyen Disabled-re, és akkor nálam szerintem nem kér jelszót, de még sose próbáltam!
2011. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!