Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » [Nagyon nagyon sürgős] Hogyan...

[Nagyon nagyon sürgős] Hogyan kell kikapcsolni az AVG vírusirtót majd viszakapcsolni?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy ne kapcsoljam ki stb. Van egy fájl amit muszály elindítanom de virusirtó(AVG) nem engedi. Ki akarom kapcsolni elinditani, majd megint bekapcsolni AVG-t. Már mindenhol néztem, hogy hogy kell de nem találtam. légyszi segítség
2011. júl. 6. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értek AVG-hez, de a tálca jobb oldalán kattints rá jobb egérgombbal az ikonjára és ott keresgélj.
2011. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tálca jobb sarkában van nálam pl. az ESET ikonja, jobb egérgomb, megnyitja a menüjét. Ott ki lehet kapcsolni, gondolom AVG se más.
2011. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem engedi indítani? Kiír valamit?
2011. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megoldottam.Am amit az első kettő írt nem jó mert nincs ott ilyesmi. 3ik válaszoló: a fájlt nem engedi elinditani
2011. júl. 6. 20:22
 5/11 A kérdező kommentje:
ÁÁá még sncs meg légyszi segitség!
2011. júl. 6. 22:35
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja igen és ezt irja. A windows nem tudja elérni a megadott eszközt, vagy elérési utat vagy fájlt. Lehet,hogy nem rendelkezik a hozzáférés szükséges engedélyeivel ". LÉGYSZI SEGITSÉG!
2011. júl. 6. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez esetben próbáld meg rendszergazdai jogokkal futtatni azt a fájlt. Erről nem hiszem, hogy az AVG tehet.
2011. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden virusirtót Rendszergazdai fiókról lehet csak beállítani (mint minden egyebet is, pl. a böngészőket). Könyörgöm, nézze már meg mindenki, mi is van a menűkben, aztán kérdezzen.
2011. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Apukám, nem vagy Rendszergazda azon a gépen (apádé vagy a bátyádé?) és valami fertőzött akármit akarsz letölteni, az AVG meg nem engedi? Eltaláltam? Ne kísérletezz tovább, ugyse fogja engedni.
2011. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem lehet az AVG-t kikapcsolni
2011. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!