Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vajon, h lehetne megcsinálni?

Vajon, h lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
Facebook accountot vagy freemail accountot meghakkelni?
2011. júl. 10. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha ez ennyire egyszerű, hogy itt leírom öt sorban, akkor meglenne még valakinek az accja?
2011. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos nem könnyü,de valahogy meglehet csinálni.Érdekel mert az én facemet is feltörték nem is egyszer.
2011. júl. 10. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
1 keyloggert telepítesz a gépre amiről be jelentkeznek amit 1 általad írt trójaival bejuttatsz a célgépre (a vírusírtó kevesebb eséllyel veszi észre) beállítod hogy küldje az infokat (tehát magadnak írod meg a keyloggert is hogy küldje ahová kell...) a keyloggerrel látod mit gépelt be... egyszerű legalábbis ez az én elméletem hogy így meg lehet oldani...ja és hogyan juttatod el a gépére a trójait? beleteszed pl 1 crack fileba azokat ált úgyis vírusnak érzik a jobb vírusírtók így át fogják engedni.. vagy egyszerűen 12345 jelszót használtál? ezen kiv még sok más lehetőség van ez csak 1 általam kitalált... vagy csak rá kattintottál 1 idiótaságra mint pl nem tetszik gomb vagy elfogadtál 1 olyan fake ismerőst...
2011. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!