Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom a Windows...

Miért nem tudom a Windows tűzfalon a beállításokat módosítani?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt újra lett telepítve a Windows 7 a laptopomon. A windows tűzfalon át kell engednem az Utorrentet, DE nincs olyan lehetőség hogy beállítások módosítása, így néz ki:

[link]

Ilyenkor mit kell csinálni?


2011. júl. 12. 15:13
 1/7 anonim válasza:
Hát szerintem nagyon gyorsan szedj le valami normális vírusírtót, olyat aminek van tűzfala és tiltsd le a windows tűzfalat! Tudom ajánlani az AVG-t nekem windows 7hez nagyon bejött. Amúgy ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor belépsz a vezérlőpultba beírod a keresőbe, hogy tűzfal ott kidob egy olyat hogy program átengedése a Windows tűzfalon, rámész és kipipálud a utorrentet. Ennyi.
2011. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyd a Windows tűzfalat, elég az! Így is a biztonságot sok emberi tényező elősegíti avagy hátráltatja.

Meg nem is kell otthonra atombiztonság.



Nem engedi át magától az uTorrentet? És nem is kérdezett rá?

Start menü keresőjébe írd be, hogy "program át", erre már ki kéne adnia, hogy Program átengedése a Windows tűzfalon, a felugró ablakban első lesz elvileg az uTorrent, ott állítsd be, amit szeretnél.

2011. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a fószer aki telepítette a gépemet elQrt valamit, mert amikor rámegyek hogy program átengedése, akkor ez van:

[link]

2011. júl. 12. 17:39
 4/7 A kérdező kommentje:

ha meg középen rámegyek, hogy az "ajánlott beállítások használata", akkor meg ez:

[link]

2011. júl. 12. 17:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi az eddigi válaszokat!
2011. júl. 12. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Windows Hibakód és megoldás:

[link]

2011. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tedd újra a gépet (karcmentes dvd-ről, de ne azt másold át amiről előzőleg telepítetted).

Mennie kell.

2012. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!