Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Laptopon elfelejtettem a...

Laptopon elfelejtettem a belépési jelszót, mit tegyek? Tehát mikor betölt a win 7, utána kéri a jelszót a belépéshez, de azt elfelejtettem, le kellene formázni, vagy van más megoldás is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 20:14
 1/2 legendavagyok01 ***** válasza:

A Hiren's Boot cd-n van egy csomó password tool, ebből az Offline NT Password Changer adminisztrátori és felhasználói jelszavak kiütésére is jó, win 7-en is.

Na most, ha nem tudod mi az a boot cd, akkor ne nagyon állj neki, de ha egy informatikához értő ismerős van, akkor ehhez segítséget kérhetsz.

Van a lemezen egy bootolható mini xp, és ha az elindult, a lemezen meg kell keresni a kívánt programot, ami dos alatt fut.

Lehet lesz valakinek egyszerűbb ötlete, és csak én bonyolítom... :)


Hiren's Boot CD:

Mit tud:

[link]


Letöltés:

[link]


Egyébként is megéri egy ilyet tartani, elvégre kinek nem kell egy cd-ről futó xp? :) :)

2011. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem,tehát ha bebotolom,és elindítom a cd-n ezt a progrmaot Offline NT Password Changer akkor ez megoldja a gondomat?

Egyébként itt egy kép a problémámról,csak win 7-es a az op rendszer és nem xp ami a képen látszik!

[link]

2011. júl. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!