Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik tűzfallal szimpatizál...

Melyik tűzfallal szimpatizál leginkább az avast free antivírus? Comodo? Zonealarm? Esetleg más? Egyébként regisztrálhatom ezt az avast-ot úgy is, hogy nem eredeti a windows xp-m?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 11:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vagy komplex védelem (tűzfal, virus- és kémprogram irtó, email-szűrő), vagy 1 tűzfal, 1 virus-, 1 kémprogram irtó kell 1 gépre. Ha külső tűzfalat használsz, a Windows tűzfalát kapcsold ki, mert összeakad a kettő.
2011. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
13:17-estől kérdezném megint, ha még itt van, hogy a zonealarm-nál az antivírus védelmet kapcsoljam ki, ugye?
2011. aug. 1. 14:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Én az utolsó vagyok, de a ZoneAlarm Free esetében ha csak a tűzfal kell neked, a Firewall maradjon, a többit tiltsd le. Régebben nekem is ez volt.
2011. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez kell neked: [link]
2011. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2011. aug. 1. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!