Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Java es a Javascript ugyanaz...

Java es a Javascript ugyanaz a program? Mcafee virusirto telepitesenel ezt irja hibakent: Gyozodjek meg rola, hogy van-e telepitve Javascript, mukodik-e megfeleloen.

Figyelt kérdés
Most nincs virusirtom,mert nem tudom ratolteni.
2011. aug. 9. 17:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Legfrisebb Java programon van. Ha kulonbozo a 2 program,akkor honnan toltsem le a Javascript-et?
2011. aug. 9. 17:06
 2/5 anonim ***** válasza:

A Java és JavaScript nem ugyanaz:

[link]

[link]

A JavaScriptet engedélyezni és tiltani a böngésződben tudod, mivel az webes kliens oldali programozási nyelv, melyet a böngészők képesek értelmezni.

2011. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudnal nekem segiteni,hogy honnan toltsem le ezt a Javascript programot? Teljesen kezdo vagyok. Annyifele Javascript program van fogalmam sincs melyiket kell hasznalnom!

Koszonom a gyors segitseget!!!

2011. aug. 9. 17:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi! Szoval nem letolteni kell,hanem a bongeszoben engedelyeztetni! Google Cromet hasznalok.Megnezem.Nagyon koszonom!!
2011. aug. 9. 17:19
 5/5 anonim válasza:
azzal hogy engedélyezed javascriptet a böngésződben attól még a mcaffe nemtud települni lekell tölteni ezt a programot: [link]
2011. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!